STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Choose Header

One Two

Rreth Nesh

Mirë se vini në Klinikën Bluetooth

Bluetooth është një klinikë dentare moderne, e specializuar në diagnostifikime të avancuara dhe trajtime të anomalive dentare dhe orale.
Misioni ynë është të krijojmë buzëqeshje të shëndetshme e tërheqëse, në sajë të shërbimeve profesionale ofruar nga një staf tepër miqësor.
Qëllimi ynë është ‘Ekselenca’!
Në Klinikën Dentare Bluetooth, secili pacient merr një trajtim të personalizuar, duke ju lënë gjithmonë të kënaqur.

Dentistri Parandaluese

Dentistri Restorative

Dentistri Kozmetike

Faseta Porcelani

Endodonci

Ortodonci

Terapi

Kirurgji

Zoom Bleaching

Implantologji

Ortopedi

Pedodonti

Mirë se vini në Klinikën Bluetooth

Bluetooth është një klinikë dentare moderne, e specializuar në diagnostifikime të avancuara dhe trajtime të anomalive dentare dhe orale.
Misioni ynë është të krijojmë buzëqeshje të shëndetshme e tërheqëse, në sajë të shërbimeve profesionale ofruar nga një staf tepër miqësor.
Qëllimi ynë është ‘Ekselenca’!
Në Klinikën Dentare Bluetooth, secili pacient merr një trajtim të personalizuar, duke ju lënë gjithmonë të kënaqur.

Dentistri Parandaluese

Dentistri Restorative

Dentistri Kozmetike

Faseta Porcelani

Zoom Bleaching

Implantologji

Endodonci

Ortodonci

Terapi

Kirurgji

Ortopedi

Pedodonti

Vendodhje e përshtatshme

Klinika Bluetooth gjendet në Rrugën Petro Nini Luarasi, Tiranë. Për më shumë informacion rreth adresës na kontaktoni në numrin: 067 308 7661.

Stomatologji Estetike

Në klinikën tonë, ofrojmë metoda të avancuara dhe teknologjitë më të fundit për punime estetike dhe për t'ju ofruar buzëqeshjen e dëshiruar..

Pajisje moderne

Klinika jonë ofron teknologjitë më të fundit, duke përfshirë imazhe 3D CBCT dhe paisje moderne si Endomotor dhe Apex Locator.

Digital 3D X-Ray

Ne perdorim Digital 3D X-Ray për një pamje më të saktë dhe të detajuar të strukturave orale dhe maksilofaciale, duke çuar në diagnostikim më të mirë.

Konsulta falas

Buzëqeshja juaj është e rëndësishme për ne, si pasojë konsulta juaj e parë pranë klinikës tonë do të jetë falas

Plan Riparimi

Përpilimi i një plan riparimi të dhëmbëve tuaj bazuar në rezultatet e përfituara nga skaneri dixhital dhe një ekzaminim profesional.

Kujdes Emergjent

Mos hezitoni të na kontaktoni për raste emergjente në numrin: +355 67 308 7661. Ne jemi gjithmonë pranë jush !!

Materiale të cilësisë së lartë

Ne jemi të përkushtuar për t'i dhënë pacientëve tanë trajtimin më të mirë dhe duke përdorur vetëm materialet më të mira në treg.

Korrektësi

Korrektesia është prioriteti ynë kryesor.Ne angazhohemi për të ofruar shërbim të kujdesshëm dhe të rafinuar për pacientët tanë.

Stomatologji me lazer

Zbardhimi me lazer mundëson që dhëmbët tuaj të bëhen 8 herë më të bardhë brenda një seance.

Ambiente të rehatshme

Klinika jonë dentare është projektuar me kujdes për të krijuar një ambient të rehatshëm dhe të këndshëm për pacientët tanë.

Staf miqësor

Në klinikën tonë do të ndiheni gjithmonë te mikëpritur nga ekipi ynë i talentuar dhe i përkushtuar duke harruar frikërat tuaja.

Pse duhet te zgjidhni Bluetooth

Ne i shtojmë buzëqeshje jetës suaj !

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.